Prodej domu ve velmi lukrativní lokalitě u řeky Vltavy v Českých Budějovicích

prodánoVÝHRADNĚ

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Prodejce:
realitní makléř: Michal Kubát
Michal Kubát
telefon: +420 732 122 525
michal.kubat@kontaktservis.cz
11 500 000 ,-
Popis nemovitosti:

Ve výhradním zastoupení klienta je nám potěšením nabídnout k prodeji rodinný dům ze 70. let 20. století v jedné z nejvyhledáva­nějších lokalit krajského města České Budějovice. Dům se nachází v ulici U Vltavy v Linecké čtvrti a nabízí možnost zajímavého investičního záměru, nebo klidného bydlení pro nového majitele. Na pozemku je vlastní studna a dřevěný domek sloužící jako sklad dřeva a nářadí. Zahrada je osázena vzrostlými ovocnými stromy.


Zastavěná plocha domu činí 88 m2 a okolní pozemek je o výměře 547 m2. Celková obytná plocha je 138 m2 + technické zázemí v přízemí o velikosti 88 m2. V přízemí domu se nachází garáž, dílna a technické místnosti s plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva. V prvním patře je koupelna, kuchyně se vstupem na malý balkon a se vstupem do velkého obývacího pokoje. Okna jsou směřována v celém domě na východ a západ. Do obývacího pokoje se dá vstoupit i samostatnými dveřmi přímo z chodby. Nabízí se tak možnost tento velký prostor rozdělit na dva pokoje. Dále je v prvním patře šatna. Dům je propojen centrálním schodištěm od přízemí až po druhé patro.


V druhém patře je opět koupelna a tři obytné pokoje s šatnou. Z chodby je vstup na rozlehlou terasu a z jednoho pokoje vstoupíte na další balkon s výhledem do zahrady. Veškeré půdorysy jsou přiloženy ve fotodokumentaci.


V půdním prostoru se nabízí možnost vybudovat rozlehlou pracovnu, nebo další obytnou místnost. Dům je vhodný na kompletní rekonstrukci s možností částečných změn dispozice, či rozšíření do zahrady. Napojení na veškeré sítě je samozřejmostí. Ze zákonné povinnosti uvádíme třídu PENB G.

Pro více informací, doložení dokumentace k domu, zajištění financování a prohlídku domu neváhejte kontaktovat makléře zakázky Michala Kubáta.

Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Výbava:
Balkón, Sklep, Terasa, Zahrada, Garáž
Plocha podlahová:
138 m2
Konstrukce:
Cihlová
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Umístění objektu:
Klidná část obce
Stáří objektu:
1970
Sklep:
Ano
Balkon:
Ano
Parkování:
Garáž
Počet místností:
4
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 57' 50.952"N, 14° 27' 59.508"E
* Jméno * E-mail
* Telefon * Město
 
 
 
Sdílet na sociálních sítích